Civil szervezetek

„Bizalom” Erzsébeti-Soroksári Nagycsaládosok Egyesülete
Németh Ádám  
„Kisdunamente” Magyar Kulturális Kör
Markos Katalin
923. sz. Pázmány Péter Cserkészcsapat
Geiger István  
Adler Állatmentő Egyesület
Pálffyné Kovács Ilona
Anyaoltalmazó Alapítvány
Haraszti István
Argó Sportegyesület
Bognár József
BKIK XXIII. kerületi Tagcsoport
Földes Sándor  
Boldog Bulldog Alapítvány
Fábián Roland
Császármadár Természetvédelmi és Ismeretterjesztő Alapítvány
Kertai Ede Béláné
Danubia Gyöngye Művészeti Egyesület
Helfrich Péterné
Dél-Pesti Ilco Egyesület
Pollák Ottó
Erzsébeti-Soroksári Mozgássérültek Egyesülete
Orosz Lászlóné
Erzsébet-Soroksári Szülők Egyesülete
Földiné Baráth Gizella
Fatima Csillaga Alapítvány
Fejes János
Fatima Csillaga Alapítvány
Tamási Ferenc
Független Nők Egyesülete a XXIII. kerületért
Mihály Ildikó
GoldStarS Sportegyesület
Kovács Miklós
Harcos Tigrisek Kempo Karate és Szabadidő SE
Németh Péter
Itthon Vagyunk Egyesület
Dr. Kolosi István
JóBarátok Dalköre
Horváth Gabriella
Jószomszédok Egyesület
Nagyistókné Ekler Éva
Kazinczy Ferenc Nyugdíjas Klub
Koncz Zoltánné
Kitekintő Klub
Mizák Zoltán
KSÉ-FITT Kereskedelmi Szolgáltató és Termelő Kft.
Sárosi Éva
Magyar Shidokan Karate Szövetség
Kiss Attila
Magyar Vöröskereszt Budapest Főváros Szervezete
Németh Zoltánné
Merkur Gyógyító – Mozgás Egyesület
Nagy Adrienn
Molnár-szigetért Egyesület
Gyulai Gábor
Molnár-szigeti Baráti Kör
Joó Lajos  
Molnár-szigeti Horgászegyesület
Keresztény Miklós  
MszOSz XXIII. kerületi Szervezete
Barabás Tiborné
Pacsirta Club Egyesület
Friedrich Antalné
PE-SO Baráti Kör
Joó Lajos  
Péterimajorért és Vargatelepért Egyesület
Pocsai Éva
Rozmaring Nyugdíjas Klub
Nieder Rudolfné
Schneidig Klub
Váradi Antal  
Sori-Te Karate Sportegyesület
Harsányi Ildikó
Soroksár Közrendjéért és Közbiztonságáért Alapítvány
Egressy Pál
Soroksár Kultúrájáért Egyesület
Sárkány Péterné
Soroksári Bolgár Hagyományőrző Egyesület
Varga Szimeon  
Soroksári Botanikus Kert Baráti Kör
Ferenczné Barabás Diána
Soroksári Fehérasztal Társaság
Dr. Terbe István
Soroksári Férfi Népdalkör
Ullmann Mihály
Soroksári Grassalkovich Kör Egyesület
Balla Péterné
Soroksári Hagyományőrző Vegyes Dalkör
Róth Jakabné
Soroksári Hermann Antal Harmonikazenekar Kulturális Egyesület
Nonn György
Soroksári Kiskertbarátok Köre
Strbik Lászlóné
Soroksári Nagyboldogasszony Plébániáért Alapítvány
Nagy Ákos
Soroksári Német Klub
Vadnai Jánosné
Soroksári Német Klub
Zagyvai Béláné
Soroksári Német Nemzetiségi Egyesület
Weinmann Antal
Soroksári Német Nemzetiségi Tánc Egyesület
Borcsányi Gabriella
Soroksári Nőegylet
Váradi Antalné
Soroksári Nyugdíjas Klub
Barabás Tiborné
Soroksári Pedagógus Kórus
Féth Istvánné
Soroksári Polgárőrség Egyesület
Varga Szimeon  
Soroksári Református Templom Újjáépítési és Ifjúságnevelési Alapítvány
Hanga Mercédesz
Soroksári Református Templom Újjáépítési és Ifjúságnevelési Alapítvány
Szabó László
Soroksári Súlyemelő és Szabadidősport Egyesület
Szűcs Endre
Soroksári Svábok Független Egyesülete
Zwick József
Soroksári Vidám Favágók
Váradi Lászlóné
SoroksárMillennium-telepi Kutyaiskola és Sportegyesület
Réti Béla Gábor  
Szent Erzsébet a Szegényekért Alapítvány-Soroksári Karitász Csoportja
Écsi Gábor Imre
Török Flóris Általános Iskola
Balog Gábor
Vakok- és Gyengénlátók Egyesülete
Bognár Lászlóné
Zöldek és Környezetvédők Egyesülete
Páncél András