logo
2024. április 18., csütörtök |
Andrea, Ilma napja

Szavazatszámláló Bizottságok

1. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. magasföldszint 1.)
Jegyzőkönyvvezető: Gavaldi László
 
Név Határozatszám
 Herneczky László elnök
Kreisz Péter Balázsné elnökhelyettes
 Bagoly Károlyné választott tag
 Fehér Katalin megbízott tag
 Gogolya Lajos István megbízott tag
 Sipos-Szabó Zsuzsanna megbízott tag
 Márkus Zsuzsanna megbízott tag
 Áhelné Haász Andrea Valéria megbízott tag
  2. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. Ebédlő)
Jegyzőkönyvvezető: Tőkés Norbert
Név Határozatszám
Heiletiszkáné Werner Éva elnök
 Kovács Gergely elnökhelyettes
 Schuller Andrea választott tag
 Magyar János Józsefné megbízott tag
 Belovári Hajnalka Anna megbízott tag
 Péntek Gáborné megbízott tag
 Samu Imre István megbízott tag
Baán Pál megbízott tag
 
3. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. magasföldszint 3.)
Jegyzőkönyvvezető: dr. Török Gábeli Katalin
Név Határozatszám
 Vértes György Alfrédné
elnök
 Plutzer Margit elnökhelyettes
 Forgó Ivánné választott tag
 Cserna Annamária megbízott tag
 Csárdi Károlyné megbízott tag
Vérten Lászlóné  megbízott tag
 Magyarné Góg Aranka megbízott tag
 Magyar Vivien megbízott tag

 

4. sz. szavazókör: Török Flóris Általános Iskola (Dinnyehegyi köz 2. fszt.10.)
Jegyzőkönyvvezető: Tóth András
Név Határozatszám
 Gerák Sándor
elnök
 dr. Tornyosné Dallos Éva Margit elnökhelyettes
 Kozicsné Fejes Ilona választott tag
 Tamásiné Mórik Katalin megbízott tag
 Tamási Benjámin megbízott tag
 Balogh Dominika megbízott tag
 Braun Gabriella megbízott tag
 Ács Alexandra megbízott tag
 Kovács Zoltán megbízott tag
 
5. sz. szavazókör: Török Flóris Általános Iskola (Dinnyehegyi köz 2. fszt. 11.)
Jegyzőkönyvvezető: Küffner Kitti
 
Név Határozatszám
 Lévai Tamásné
elnök
Nagy Róbert László elnökhelyettes
 Vitek László Jánosné választott tag
 Tábori Eliot Zoltán megbízott tag
 Napholcz József László megbízott tag
 Susiné Szücs Zsuzsanna megbízott tag
 Garancsi Katalin Zsuzsanna megbízott tag
 Somogyváry Eszter megbízott tag
 Somogyváryné Szigeti Erzsébet megbízott tag
 
6. sz. szavazókör: Török Flóris Általános Iskola (Dinnyehegyi köz 2. fszt. 13.)
Jegyzőkönyvvezető: Major Ivett
Név Határozatszám
 Küffner József Jenőné
elnök
 Huszák Tihamérné elnökhelyettes
 Bangó Andrea választott tag
 Dr. Orbán Péter megbízott tag
 Kapdebo Lóránd megbízott tag
 Nagyistók Luca Éva megbízott tag
 Saadi Imene megbízott tag
 Szabó Zoltán Menyhértné megbízott tag
 Dani Jánosné megbízott tag

 

7. sz. szavazókör: Fekete István Általános Iskola (Nyír u. 22. magasföldszint 2.)
Jegyzőkönyvvezető: Madarasi Zsuzsanna
 
Név
 
Határozatszám
 
 Hauptmann Ákosné
elnök
 Káplárné Czwick Judit elnökhelyettes
 Jakab László választott tag
 Lugosi József Ferenc megbízott tag
 Nagymihály Ferenc Kálmán megbízott tag
 Palásti Milán György megbízott tag
 Mikó Imréné megbízott tag
 Herczig Ágnes megbízott tag
 
8. sz. szavazókör: Szitás u. 99. Foglalkoztató terem 2.
Jegyzőkönyvvezető: Dunszt János
 
Név
 
Határozatszám
 Papné Rábaközi Zsuzsanna Ilona
elnök
 Gút Edina elnökhelyettes
 Keményné Markó Andrea választott tag
 Gyöngyösi Julianna megbízott tag
 Gáll Amália  megbízott tag
 Gáll Andrea megbízott tag
 Soós Mihályné megbízott tag
 Kurina Simon megbízott tag
Székely Anikó megbízott tag
  
9. sz. szavazókör: Óvoda (Csillag u. 1. Foglalkoztató terem 2.)
Jegyzőkönyvvezető: Müller Erika
 
Név
 
 
Határozatszám
Torda-Molnár Mária
elnök
 Szemerei Imre Miklósné  elnökhelyettes
Kósa Ilona választott tag
 Gyöngyösi Károlyné megbízott tag
 Gondos Brigitta Tünde megbízott tag
 Dr. Bölönyné Janik Katalin Rózsa megbízott tag
 Soós Viktória megbízott tag
 Dudás Ildikó megbízott tag
 
10. sz. szavazókör: Óvoda (Csillag utca 1. Foglalkoztató terem 1.)
Jegyzőkönyvvezető: Vizur Judit
 
Név Határozatszám
 Sziráki Ágnes
elnök
 Szentmártoni Gyula Györgyné elnökhelyettes
 Antalfi Krisztina Mónika választott tag
 Lutzkiné Somodi Marianna megbízott tag
 Benkovics Mihályné megbízott tag
 Cseh Anikó megbízott tag
 Dani Miklósné megbízott tag
   
11. sz. szavazókör: Óvoda (Rézöntő u. 24. Foglalkoztató terem 1.)
Jegyzőkönyvvezető: Dávid Mónika
Név Határozatszám
 Gyurkovics Géza
elnök
 Huszti Károlyné elnökhelyettes
 Bicskos Nóra válaszott tag
 Klötzl József megbízott tag
 Czirják Pál megbízott tag
 Orbán Péter megbízott tag
 Ifj. Mizák Zoltán megbízott tag
 Puskás László megbízott tag
12. sz. szavazókör: Óvoda (Rézöntő u. 24. Foglalkoztató terem 2.)
Jegyzőkönyvvezető: Gőgh Zita
 
Név
 
Határozatszám
 
 Vargáné Lovisek Csilla
elnök
Ott Fruzsina Zsuzsanna elnökhelyettes
 Spiesz Éva választott tag
 Körmendy Mónika megbízott tag
 Molnár Zoltánné megbízott tag
 Vagács Rudolf Jánosné megbízott tag
 Mizákné Horváth Andrea megbízott tag
 Turányi Gábor megbízott tag
13. sz. szavazókör: Páneurópa Általános Iskola (Táncsics M. u. 25-33. fszt.17.)
Jegyzőkönyvvezető: Szőke Szilvia
 
Név
 
Határozatszám
 
 Gőgh Brigitta elnök
 Kindert Mihályné elnökhelyettes
 Szabados Szilvia választott tag
 Kun Mónika megbízott tag
 Koncz Zoltánné megbízott tag
 Szeiliné Boskó Sarolta megbízott tag
 Pikali Gerda megbízott tag
 Imre Dezső megbízott tag
Földi László Gyula megbízott tag
  14. sz. szavazókör: Páneurópa Általános Iskola (Táncsics M. u. 25-33. fszt.18)
Jegyzőkönyvvezető: Varga Erika
 
Név
 
Határozatszám
 
 Dr. Kiss Marianna elnök
 Vittman Dávid elnökhelyettes
 Eizrich Fannni választott tag
 Tisza László megbízott tag
 Bíró Imre István megbízott tag
 Egresiné Beck Zsuzsanna Gabriella megbízott tag
 Katona Tünde Virág megbízott tag
 Németh Dávid megbízott tag
Lipták Norbert Ferenc megbízott tag
15. sz. szavazókör: Grassalkovich Antal Általános Iskola (Hősök tere 18-20. fszt. 2.)
Jegyzőkönyvvezető: Komjátiné Szeim Ágnes
Név
 
Határozatszám
 
 Szilágyi Anikó Anna
elnök
 Wenczel Edwin elnökhelyettes
 Hornyák Ervin választott tag
 Horváth Mihály István megbízott tag
 Gondos Levente megbízott tag
 Stier Eunica Iustina megbízott tag
 Rékasi Zsigmond Károly megbízott tag
 Berta Józsefné megbízott tag
 Berta József Imre megbízott tag

 

16. sz. szavazókör: Óvoda (Templom u. 10. foglalkoztatóterem 1.)
Jegyzőkönyvvezető: Benkó Péter
 
Név
 
Határozatszám
 
 Biczó Éva Erzsébet
elnök
 Bíró Pál Dezső elnökhelyettes
 Both Botond Balázs választott tag
 Hámori István megbízott tag
 Lukácsi-Halász Ilona megbízott tag
 Surányi Franciska megbízott tag
 Jacsó Dóra megbízott tag
 Süveges Krisztina megbízott tag
 Szabó Krisztián megbízott tag
  17. sz. szavazókör: Grassalkovich Antal Ált. Isk. (Hősök tere 18-20. fszt. 1.)
Kijelölt szavazókör
Jegyzőkönyvvezető: Beszéné Uhrin Gyöngyi
 
Név
 
Határozatszám
 
 Pflum Lénárd Lászlóné
elnök
 Greifenstein Károly elnökhelyettes
 Szentgyörgyiné Bernáth Mária választott tag
 Kolosi István megbízott tag
 Kutor Géza megbízott tag
 Benke Gábor László megbízott tag
 Pálfi Bianka Renáta megbízott tag
 Putz Gábor megbízott tag
Weiland Annamária megbízott tag
18.  sz. szavazókör: Óvoda (Szitás u. 99. Foglalkoztató terem 1.)
Jegyzőkönyvvezető: Bónis Ferenc
 
Név
 
Határozatszám
 
 Mudri Krisztina
elnök
 Debreczeni Nelli Anikó  elnökhelyettes
 Kindert Andrea választott tag
 Szabó László megbízott tag
 Fekete József Béla megbízott tag
 Surányi Bence megbízott tag
 Hermann Mária Anna megbízott tag
 Prikrill Barbara megbízott tag
Csvárics Enikő megbízott tag
Illés Lajos Istvánné megbízott tag
19.  sz. szavazókör: Óvoda (Templom u. 167. Foglalkoztató terem 1.)
Jegyzőkönyvvezető: Haraszti Erika
 
Név
 
Határozatszám
 
 Stark Marianna
elnök
 Molnár Istvánné elnökhelyettes
 Debreceni Flória választott tag
 Bézi Zsolt megbízott tag
 Zsigmond Sándorné megbízott tag
 Magyar Zsuzsánna Katalin megbízott tag
 Szekeres Ferenc Gyögy megbízott tag

 

20. sz. szavazókör: Óvoda (Templom u. 167. Foglalkoztató terem 2.)
Jegyzőkönyvvezető: Léhmann Ildikó Zsuzsanna
 
 
Név
 
Határozatszám
 
 Kollár Katalin
elnök
 Mészáros Attila elnökhelyettes
 Esze Józsefné választott tag
 Pozsonyi Tiborné megbízott tag
 Sólyáné Kovács Anna megbízott tag
 Köhler Ferenc megbízott tag
 Vér Attila Péter megbízott tag
 Dr. Császár Dániel megbízott tag
 
21.  sz. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 20.)
Jegyzőkönyvvezető: Nagy Erika
Név Határozatszám
 Soháné Koller Valéria Gizella
 elnök
 Assenbrenner Zsolt elnökhelyettes
 Debreczeni Fanny választott tag
 Braun Ágota megbízott tag
 Dr. Horváth Péter Attila megbízott tag
 Diószegi Zsolt megbízott tag
 Mészárosné Dr. Várkonyi Katalin Lujza megbízott tag

 

22.  sz. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 21.)
Jegyzőkönyvvezető: Reiblné Sipos Judit
 
Név
 
Határozatszám
 
 Nagy Andrea Ilona
elnök
 Szuna Mária elnökhelyettes
 Szalay Péter Pálné választott tag
 Pákáné Csehi Réka megbízott tag
 Jónás István megbízott tag
 Fejes Judit megbízott tag
 Rényi Luca megbízott tag
 Nagyné Kenesi Gyöngyi Imre megbízott tag
Zemplényi Zoltán Imre megbízott tag

 

23. sz. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 22.)
Jegyzőkönyvvezető: Geiger Anita
Név
 
Határozatszám
 
 Fodor Lászlóné
elnök
 Knapp Csaba elnökhelyettes
 Borsos Pál Gézáné választott tag
 Szerémi Géza János megbízott tag
 Herczegh Hajnal megbízott tag
 Dr. Várnai Zsuzsa megbízott tag
 Dr. Makra Zita megbízott tag
24. sz. szavazókör: Mikszáth Kálmán Általános Iskola (Sodronyos u. 28. fszt. 19.)
Jegyzőkönyvvezető: Bujákiné Kerti Edit
 
Név
 
Határozatszám
 
 Sárközi Péter József
elnök
 Megyesiné Vályi-Nagy Krisztina elnökhelyettes
 Földvári Jánosné választott tag
 Pribek Ildikó megbízott tag
 Székely Ildikó megbízott tag
 Györkő Csilla megbízott tag
 Pálinkás Péter megbízott tag
Zemplényi Mercédesz Eszter megbízott tag