logo
2024. április 22., hétfő |
Csilla, Noémi napja

Civil szervezetek

„Bizalom” Erzsébeti-Soroksári Nagycsaládosok Egyesülete Kukely Andrea
923. sz. Pázmány Péter Cserkészcsapat Geiger István  
Adler Állatmentő Egyesület Pálffyné Kovács Ilona
Anyaoltalmazó Alapítvány Haraszti István
Argó Sportegyesület Bognár József
BKIK XXIII. kerületi Tagcsoport Földes Sándor  
Császármadár Természetvédelmi és Ismeretterjesztő Alapítvány Kertai Ede Béláné
Danubia Gyöngye Művészeti Egyesület Helfrich Péterné
Dél-Pesti Ilco Egyesület Pollák Ottó
Erzsébeti-Soroksári Mozgássérültek Egyesülete Orosz Lászlóné
Erzsébet-Soroksári Szülők Egyesülete Földiné Baráth Gizella
Fatima Csillaga Alapítvány Fejes János
Fatima Csillaga Alapítvány Tamási Ferenc
Független Nők Egyesülete a XXIII. kerületért Mihály Ildikó
GoldStarS Sportegyesület Kovács Miklós
Harcos Tigrisek Kempo Karate és Szabadidő SE Németh Péter
Itthon Vagyunk Egyesület Dr. Kolosi István
JóBarátok Dalköre Horváth Gabriella
Jószomszédok Egyesület Nagyistókné Ekler Éva
Kazinczy Ferenc Nyugdíjas Klub Koncz Zoltánné
Kitekintő Klub Mizák Zoltán
Magyar Shidokan Karate Szövetség Kiss Attila
Magyar Vöröskereszt Budapest Főváros Szervezete Németh Zoltánné
Merkur Gyógyító – Mozgás Egyesület Nagy Adrienn
Molnár-szigetért Egyesület Gyulai Gábor
Molnár-szigeti Baráti Kör Joó Lajos  
Molnár-szigeti Horgászegyesület Keresztény Miklós  
Molnár-sziget Kiság Barátai Egyesület                                                   Koncz Róbert
MszOSz XXIII. kerületi Szervezete Barabás Tiborné
Pacsirta Club Egyesület Friedrich Antalné
PE-SO Baráti Kör Joó Lajos  
Péterimajorért és Vargatelepért Egyesület Pocsai Éva
Rozmaring Nyugdíjas Klub Lukács Terézia
Schneidig Klub Váradi Antal  
Sori-Te Karate Sportegyesület Harsányi Ildikó
Soroksár Közrendjéért és Közbiztonságáért Alapítvány Egressy Pál
Soroksár Kultúrájáért Egyesület Sárkány Péterné
Soroksári Bolgár Hagyományőrző Egyesület Varga Szimeon  
Soroksári Botanikus Kert Baráti Kör Ferenczné Barabás Diána
Soroksári Fehérasztal Társaság Kerekes Lajos
Soroksári Férfi Népdalkör Ullmann Mihály
Soroksári Grassalkovich Kör Egyesület Balla Péterné
Soroksári Hagyományőrző Vegyes Dalkör Pócsik Viktor
Soroksári Hermann Antal Harmonikazenekar Kulturális Egyesület Nonn György
Soroksári Kiskertbarátok Köre Strbik Lászlóné
Soroksári Nagyboldogasszony Plébániáért Alapítvány Geiger István
Soroksári Német Klub Vadnai Jánosné
Soroksári Német Klub Zagyvai Béláné
Soroksári Német Nemzetiségi Egyesület Weinmann Antal
Soroksári Német Nemzetiségi Tánc Egyesület Borcsányi Gabriella
Soroksári Nőegylet Váradi Antalné
Soroksári Nyugdíjas Klub Barabás Tiborné
Soroksári Pedagógus Kórus Féth Istvánné
Soroksári Polgárőrség Egyesület Varga Szimeon  
Soroksári Református Templom Újjáépítési és Ifjúságnevelési Alapítvány Hanga Mercédesz
Soroksári Református Templom Újjáépítési és Ifjúságnevelési Alapítvány Szabó László
Soroksári Súlyemelő és Szabadidősport Egyesület Szűcs Endre
Soroksári Svábok Független Egyesülete Zwick József
Soroksári Vidám Favágók Váradi Lászlóné
SoroksárMillennium-telepi Kutyaiskola és Sportegyesület Réti Béla Gábor  
Szent Erzsébet a Szegényekért Alapítvány-Soroksári Karitász Csoportja Écsi Gábor Imre
Török Flóris Általános Iskola Balog Gábor
Vakok- és Gyengénlátók Egyesülete Bognár Lászlóné
Zöldek és Környezetvédők Egyesülete Páncél András