logo
2024. április 22., hétfő |
Csilla, Noémi napja

Élen a tanulásban, élen a sportban

Név  
2019.    
Ádám Lilla Török Flóris Általános Iskola
Balogh Boglárka Török Flóris Általános Iskola
Batizi-Pócsi Eszter Fekete István Általános Iskola
Batizi-Pócsi Zsombor Fekete István Általános Iskola
Bencze Bulcsú Török Flóris Általános Iskola
Bereczky Zita Grassalkovich Antal Általános Iskola
Berkli Nóra Török Flóris Általános Iskola
Boda Szilvána Fekete István Általános Iskola
Bukóczi Dániel Török Flóris Általános Iskola
Burkert Dóra Török Flóris Általános Iskola
Csőgör Alexián Grassalkovich Antal Általános Iskola
Dancs Ábel Grassalkovich Antal Általános Iskola
Daróczi Dávid Grassalkovich Antal Általános Iskola
Donáth Jázmin Török Flóris Általános Iskola
Donáth Karolina Török Flóris Általános Iskola
Elekes Anna Páneurópa Általános Iskola
Elekes Zsófia Páneurópa Általános Iskola
Erdélyi Nikolett Török Flóris Általános Iskola
Ézsiás Hunor Grassalkovich Antal Általános Iskola
Fajta István László Grassalkovich Antal Általános Iskola
Farkas Barnabás Máté Grassalkovich Antal Általános Iskola
Farkas Dorottya Jázmin Grassalkovich Antal Általános Iskola
Farkas Péter Ádám Grassalkovich Antal Általános Iskola
Fenyves Flóra Török Flóris Általános Iskola
Gál Lívia Fekete István Általános Iskola
Galgovits Nóra Grassalkovich Antal Általános Iskola
Gelányi Csenge Fekete István Általános Iskola
Gubala Gergő Páneurópa Általános Iskola
Guti Csenge Török Flóris Általános Iskola
Gyöngyösi Tamás Grassalkovich Antal Általános Iskola
Gyurina Linett Eszter Fekete István Általános Iskola
Halász Blanka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Halász Tímea Grassalkovich Antal Általános Iskola
Hannauer Maja Török Flóris Általános Iskola
Harangozó Viktória Török Flóris Általános Iskola
Helfrich Petra Grassalkovich Antal Általános Iskola
Honti Petra Noémi Grassalkovich Antal Általános Iskola
Horváth Gréta Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kiss Alexandra Páneurópa Általános Iskola
Kiss Barnabás Tamás Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kiss-Herling Napsugár Török Flóris Általános Iskola
Kocsis Natália Sára Török Flóris Általános Iskola
Korona Petra Páneurópa Általános Iskola
Kovács Fanni Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kovács Ferenc László Grassalkovich Antal Általános Iskola
Köhler Eszter Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kup Barnabás Botond Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kup Benedek Péter Grassalkovich Antal Általános Iskola
Lepsényi Regina Dóra Grassalkovich Antal Általános Iskola
Macher Renáta Török Flóris Általános Iskola
Miklán Lia Korina Török Flóris Általános Iskola
Morvai Mietta Török Flóris Általános Iskola
Nagy Hanna Páneurópa Általános Iskola
Németh Hanna Dorka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Orosz Zsófia Török Flóris Általános Iskola
Pál Tímea Grassalkovich Antal Általános Iskola
Péhl Ádám Balázs Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pethő Zsófia Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pető Noémi Réka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pintér Máté Grassalkovics Antal Általános Iskola
Plachy Alexandra Páneurópa Általános Iskola
Pletenyik Márton Grassalkovich Antal Általános Iskola
Simon Dalma Kata Török Flóris Általános Iskola
Sinkó Zsombor Török Flóris Általános Iskola
Szabadszállási Kamilla Páneurpa Általános Iskola
Szabó Ágota Grassalkovich Antal Általános Iskola
Szabó Benedek Páneurópa Általános Iskola
Szabó Laura Grassalkovich Antal Általános Iskola
Szalay Martin Páneurópa Általános Iskola
Szamay István Grassalkovich Antal Általános Iskola
Száray Rebeka Julianna Török Flóris Általános Iskola
Száraz Kitti Hanna Török Flóris Általános Iskola
Székely Írisz Hanna Grassalkovich Antal Általános Iskola
Szikszai Franciska Török Flóris Általános Iskola
Szommer Vivien Katarina Páneurópa Általános Iskola
Szoyka Botond Török Flóris Általános Iskola
Szoyka Péter Ákos Török Flóris Általános Iskola
Szűcs Szabolcs Páneurópa Általános Iskola
Szücs Sára Török Flóris Általános Iskola
Takács Anna Viktória Török Flóris Általános Iskola
Takács Annamária Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tamás Ákos Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tamás Dániel Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tápai Dorottya Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tari Kata Török Flóris Általános Iskola
Teszlák Szófia Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tóth Lilien Grassalkovich Antal Általános Iskola
Váczi Dorina Grassalkovich Antal Általános Iskola
Váczi Patrik Grassalkovich Antal Általános Iskola
Váradi Bence József Grassalkovich Antal Általános Iskola
Várszegi Dorina Török Flóris Általános Iskola
Vass Luca Török Flóris Általános Iskola
Végső Dalma Török Flóris Általános Iskola
Verba Kata Török Flóris Általános Iskola
Vincze Martin Grassalkovich Antal Általános Iskola
Vinyarszki Ádám Grassalkovich Antal Általános Iskola
Vitéz Zsófia Gréta Török Flóris Általános Iskola
Wirth Gergő Zsombor Fekete István Általános Iskola
Zwick István Török Flóris Általános Iskola
   
2020.  
Ádám Lilla Török Flóris Általános Iskola
Árok Kristóf Török Flóris Általános Iskola
Balogh Boglárka Török Flóris Általános Iskola
Balogh Réka Páneurópa Általános Iskola
Batizi-Pócsi Eszter Fekete István Általános Iskola
Bencze Bulcsú Török Flóris Általános Iskola
Bodó Márkó Fekete István Általános Iskola
Boda Szilviána Fekete István Általános Iskola
Bödő Julianna Csenge Török Flóris Általános Iskola
Buch Levente Török Flóris Általános Iskola
Burkert Dóra Török Flóris Általános Iskola
Csőgör Alex Grassalkovich Antal Általános Iskola
Dancs Ábel András Grassalkovich Antal Általános Iskola
Daróczi Szabolcs Grassalkovich Antal Általános Iskola
Dér Barnabás Tamás Török Flóris Általános Iskola
Dobrai Bence Páneurópa Általános Iskola
Erdélyi Róbert Bálint Grassalkovich Antal Általános Iskola
Fajta István László Grassalkovich Antal Általános Iskola
Farkas Dorottya Grassalkovich Antal Általános Iskola
Fenyvesi Flóra Török Flóris Általános Iskola
Galgovits Nóra Grassalkovich Antal Általános Iskola
Csuti Csenge Török Flóris Általános Iskola
Halász Blanka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Halász Tímea Grassalkovich Antal Általános Iskola
Hannauer Maja Török Flóris Általános Iskola
Harangozó Viktória Török Flóris Általános Iskola
Honti Petra Grassalkovich Antal Általános Iskola
Juhász Máté Török Flóris Általános Iskola
Kiss Barnabás Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kiss-Herling Napsugár Török Flóris Általános Iskola
Korona Petra Páneurópa Általános Iskola
Kovács Fanni Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kovács Ferenc László Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kovács Gréta Bianka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kozák Amira Grassalkovich Antal Általános Iskola
Köhler Eszter Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kup Benedek Péter Grassalkovich Antal Általános Iskola
Ladár Jázmin Grassalkovich Antal Általános Iskola
Macher Renáta Török Flóris Általános Iskola
Mészáros Mátyás Grassalkovich Antal Általános Iskola
Miski Dorottya Török Flóris Általános Iskola
Molnár Botond Páneurópa Általános Iskola
Nagy Barbara Emma Török Flóris Általános Iskola
Nagy Georgina Grassalkovich Antal Általános Iskola
Németh Petra Páneurópa Általános Iskola
Páli Eszter Vanda Török Flóris Általános Iskola
Péhl Ádám Balázs Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pethő Zsófia Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pintér Máté Grassalkovich Antal Általános Iskola
Popovics Anikó Török Flóris Általános Iskola
Repka Anna Páneurópa Általános Iskola
Reskó Petra Panka Török Flóris Általános Iskola
Ruthner Johanna Török Flóris Általános Iskola
Sain Nina Grassalkovich Antal Általános Iskola
Sain Patrik Grassalkovich Antal Általános Iskola
Seipert Zénó Grassalkovich Antal Általános Iskola
Simon Dalma Kata Török Flóris Általános Iskola
Szabadszállási Kamilla Páneurópa Általános Iskola
Szabó Laura Grassalkovich Antal Általános Iskola
Szamay István Grassalkovich Antal Általános Iskola
Székely Írisz Hanna Grassalkovich Antal Általános Iskola
Szirotka Melinda Török Flóris Általános Iskola
Szoyka Botond Árpád Török Flóris Általános Iskola
Szoyka Péter Ákos Török Flóris Általános Iskola
Takács Anna Viktória Török Flóris Általános Iskola
Takács Emília Török Flóris Általános Iskola
Tamás Ákos Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tamás Dániel Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tápai Dorottya Edina Grassalkovich Antal Általános Iskola
Teszlák Szófia Grassalkovich Antal Általános Iskola
Váczi Patrik Grassalkovich Antal Általános Iskola
Vass Luca Török Flóris Általános Iskola
Vincze Martin Grassalkovich Antal Általános Iskola
Vinyarszki Ádám Grassalkovich Antal Általános Iskola
Vitéz Zsófia Gréta Török Flóris Általános Iskola
Weimper Emilía Török Flóris Általános Iskola
Wirth Gergő Zsombor Fekete István Általános Iskola
Zwick István Török Flóris Általános Iskola
   
2022.  
Antoska Diána Grassalkoich Antal Általános Iskola
Bacsó Emma Páneurópa Általános Iskola
Bai Dániel Török Flóris Általános Iskola
Bai Richárd Török Flóris Általános Iskola
Bencze Bulcsú Török Flóris Általános Iskola
Bérces Noel Dominik Török Flóris Általános Iskola
Buzogány Botond Grassalkovich Antal Általános Iskola
Csőgör Alexián Grassalkovich Antal Általános Iskola
Daróczi Szabolcs Grassalkovich Antal Általános Iskola
Erdélyi Róbert Bálint Grassalkovich Antal Általános Iskola
Farkas Dorottya Jázmin Grassalkovich Antal Általános Iskola
Forgács Lili Török Flóris Általános Iskola
Fürjes Botond Török Flóris Általános Iskola
Gál Nikolett Páneurópa Általános Iskola
Geiger Emma Páneurópa Általános Iskola
Guzsváry Zétény Csaba Grassalkovich Antal Általános Iskola
Gyetvai Dominik Török Flóris Általános Iskola
Gyöngyösi Tamás Grassalkovich Antal Általános Iskola
Halász Tímea Grassalkovich Antal Általános Iskola
Halász Villő Katalin Grassalkovich Antal Általános Iskola
Herbert Tamás Fekete István Általános Iskola
Horváth Tamara Nóra Grassalkovich Antal Általános Iskola
Káposztás László Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kiss-Herling Roland Török Flóris Általános Iskola
Kozák Amira Grassalkovich Antal Általános Iskola
Lics Flóra Grassalkovich Antal Általános Iskola
Lőrincz Olivér Grassalkovich Antal Általános Iskola
Madarász Álmos Csaba Fekete István Általános Iskola
Majoros András László Török Flóris Általános Iskola
Mészáros Zoltán Fekete István Általános Iskola
Opperman Zsombor Török Flóris Általános Iskola
Osztolykán Simon Noel Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pocsalyi Panna Kerka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Sain Nina Grassalkovich Antal Általános Iskola
Sain Patrik Grassalkkovich Antal Általános Iskola
Szabó Nina Blanka Páneurópa Általános Iskola
Száray Noémi Anna Török Flóris Általános Iskola
Száray Zsombor Török Flóris Általános Iskola
Szigeti Bernadett Grassalkovich Antal Általános Iskola
Szigeti Roland Grassalkovich Antal Általános Iskola
Szoyka Botond Török Flóris Általános Iskola
Tamás Ákos Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tamás Dániel Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tóth Norina Páneurópa Általános Iskola
Váradi Bence József Grassalkovich Antal Általános Iskola
   
2023.  
Alföldi Nóra Grassalkovich Antal Általános Iskola
Antal Jozefin Fekete István Általános Iskola
Antal Salomé Fekete István Általános Iskola
Bai Dániel Török Flóris Általános Iskola
Bai Richárd Török Flóris Általános Iskola
Bakó Blanka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Balaton Rebeka Lara Grassalkovich Antal Általános Iskola
Balla Petra Laura Grassalkovich Antal Általános Iskola
Balogh Mira Krisztina Fekete István Általános Iskola
Bató Benedek Grassalkovich Antal Általános Iskola
Bérces Noel Dominik Török Flóris Általános Iskola
Béres Júlia Török Flóris Általános Iskola
Béres Marcell Török Flóris Általános Iskola
Besenyei Zoé Török Flóris Általános Iskola
Brilla Noella Emma Török Flóris Általános Iskola
Cocaj Éra Török Flóris Általános Iskola
Czondi-Szakolczi Lilla Grassalkovich Antal Általános Iskola
Csaba Marcell Török Flóris Általános Iskola
Csernyi Blanka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Csuti Csongor Grassalkovich Antal Általános Iskola
Darabos Bettina Noémi Török Flóris Általános Iskola
Daróczi Alexandra Zoé Grassalkovich Antal Általános Iskola
Daróczi Szabolcs Grassalkovich Antal Általános Iskola
Domján Márton Török Flóris Általános Iskola
Dunai Mózes Török Flóris Általános Iskola
Erdei Benedek Török Flóris Általános Iskola
Fekete Zsombor Török Flóris Általános Iskola
Forgács Dávid Török Flóris Általános Iskola
Forgács Lili Enikő Török Flóris Általános Iskola
Gaál Szonja Török Flóris Általános Iskola
Gál Nikolett Páneurópa Általános Iskola
Geiger Emma Páneurópa Általános Iskola
Gerendai Lilla Grassalkovich Antal Általános Iskola
Gömöri Szofi Török Flóris Általános Iskola
Gönczöl László Grassalkovich Antal Általános Iskola
Gönczöl Péter Grassalkovich Antal Általános Iskola
Guzsváry Zétény Grassalkovich Antal Általános Iskola
Gyetvai Dominik Török Flóris Általános Iskola
Halász Villő Katalin Grassalkovich Antal Általános Iskola
Harangozó Péter Mór Török Flóris Általános Iskola
Hartai Botond Zalán Fekete István Általános Iskola
Horváth Tamara Nóra Grassalkovich Antal Általános Iskola
Juhász Máté Török Flóris Általános Iskola
Kádár Alex Grassalkovich Antal Általános Iskola
Káposztás László Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kastély Zétény Török Flóris Általános Iskola
Kedzierszki Petra Török Flóris Általános Iskola
Ketykó Bence Stefán Grassalkovich Antal Általános Iskola
Ketykó Kíra Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kiss Rebeka Csenge Török Flóris Általános Iskola
Kiss Zoé Manga Török Flóris Általános Iskola
Kiss-Herling Roland Török Flóris Általános Iskola
Kozák Amira Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kozák Lorina Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kozselka Balázs Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kőnig Máté Grassalkovich Antal Általános Iskola
Lics Flóra Grassalkovich Antal Általános Iskola
Lopatovszki Sára Boróka Grassalkiovich Antal Általános Iskola
Losó Viktor Török Flóris Általános Iskola
Losó Vince Török Flóris Általános Iskola
Lucz Kende Bence Török Flóris Általános Iskola
Madarász Álmos Csaba Fekete István Általános Iskola
Majoros András László Török Flóris Általános Iskola
Manea Lara Fekete István Általános Iskola
Méhes Botond Török Flóris Általános Iskola
Mészáros Gergő Grassalkovich Antal Általános Iskola
Miski Dorottya Török Flóris Általános Iskola
Molnár Botond Páneurópa Általános Iskola
Molnár Zita Török Flóris Általános Iskola
Muzsalyi Áron Török Flóris Általános Iskola
Nemerkényi Mária Török Flóris Általános Iskola
Opperman Zsombor Török Flóris Általános Iskola
Osztolykán Simon Noel Grassalkovich Antal Általános Iskola
Páli Eszter Török Flóris Általános Iskola
Pap Jázmin Viktória Török Flóris Általános Iskola
Pertich Nadine Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pető Noémi Réka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pocsaji Dóra Török Flóris Általános Iskola
Pocsalyi Panna Kerka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pocsalyi Pető Nándor Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pozsonyi Maja Grassalkovich Antal Általános Iskola
Ruha Dorina Zoé Grassalkovich Antal Általános Iskola
Ruthner Johanna Török Flóris Általános Iskola
Sain Patrik Grassalkovich Antal Általános Iskola
Simon Szabolcs Balázs Török Flóris Általános Iskola
Sinkó Helka Virág Török Flóris Általános Iskola
Szabó László Mór Grassalkovich Antal Általános Iskola
Szabó Nina Blanka Páneurópa Általános Iskola
Szalai Krisztina Török Flóris Általános Iskola
Száray Noémi Török Flóris Általános Iskola
Száray Zsombor Török Flóris Általános Iskola
Szécsényi Soma Török Flóris Általános Iskola
Szigeti Bernadett Grassalkovich Antal Általános Iskola
Szigeti Roland Grassalkovich Antal Általános Iskola
Szilágyi Dóra Fekete István Általános Iskola
Szommer Vivien Páneurópa Általános Iskola
Szoyka Botond Árpád Török Flóris Általános Iskola
Takács Emili Török Flóris Általános Iskola
Takács Liliána Vivien Grassalkovich Antal Általános Iskola
Takács Tamara Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tamás Ákos Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tamás Dániel Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tápai Dorottya Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tasi Panna Andrea Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tibai Levente Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tóth Hanna Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tóth Norina Páneurópa Általános Iskola
Töreki Lana Flória Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tungli Tímea Grassalkovich Antal Általános Iskola
Valendorfean Laura Grassalkovich Antal Általános Iskola
Várnai-Kovács Áron Fekete István Általános Iskola
Várnai-Kovács Laura Fekete István Általános Iskola
Vécsey Bende Balázs Grassalkovich Antal Általános Iskola
Velki Sára Zselyke Fekete István Általános Iskola
Világos Márton Török Flóris Általános Iskola
Vince Noémi Grassalkovich Antal Általános Iskola
Völgyi Regina Mária Fekete István Általános Iskola