logo
2024. április 22., hétfő |
Csilla, Noémi napja

Kerület Hűséges Nyugdíjas Pedagógusa

Név  
2017.   
Fáthné Szauer Margit Fekete István Általános Iskola
Karácsonyi Károlyné I.sz. Összevont Óvoda
Pongrácz Istvánné I.sz. Összevont Óvoda
Vozák Sándor Török Flóris Általános Iskola
2018.  
Arnoldné Óh Zsuzsanna Török Flóris Általános Iskola
dr. Zohna Györgyné Fekete István Általános Iskola
Fuchsné Rizmayer Mária Páneurópa Általános Iskola
Gaál Józsefné Grassalkovich Antal Általános Iskola
Horváth Vilmosné Páneurópa Általános Iskola
Osuszd Mihályné III. sz. Összevont Óvoda
Palócz Ilona  
Pozsga Lászlóné Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Zaránd Zoltánné III. sz. Összevont Óvoda
2019.  
Bura Ibolya Grassalkovich Antal Általános Iskola
Hunyadi Mária Magdolna I. sz. Összevont Óvoda
Szekeres Györgyi Grassalkovich Antal Általános Iskola
Verebényi Gáborné I. sz. Összevont Óvoda
Wágner Sándorné Páneurópa Általános Iskola
2020.
Pedagógus Szolgálati Emlékéremre jogosultak
 
Fabók Endréné Fekete István Általános Iskola
Fülöp Viktor Zoltánné III. sz. Összevont Óvoda
Honfi Zsuzsanna Fekete István Általános Iskola
Horváthné Juhász Éva Fekete István Általános Iskola
Pásztor Irén I.sz. Összevont Óvoda
Puskásné Ceglédi Mária Török Flóris Általános Iskola
Szántóné Szabó Erzsébet I.sz. Összevont Óvoda
Tóth Gyuláné II. sz. Napsugár Óvoda és konyha
Arany diplomára jogosultak

(50 éve szerzett diploma)

 
Gyöngyösi Rózsa Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Horváth Klára Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Kissné Varga Eszter Török Flóris Általános Iskola
Rácz István Mikszáth Kálmán Általános Iskola
   
2021.
Pedagógus Szolgálati Emlékéremre jogosultak
 
Bényei Imréné I.sz. Összevont Óvoda
Bogdán Máriusné III.sz. Összevont Óvoda
Borhy Csilla Grassalkovich Antal Általános Iskola
Fejes Sándor Istvánné Fekete István Általános Iskola
Ferencz Márta I.sz. Összevont Óvoda
Földvári Gabriella Török Flóris Általános Iskola
Gyurnik Judit Páneurópa Általános Iskola
Horváth László Rezsőné III.sz. Összevont Óvoda
Józsa Anikó Mária Török Flóris Általános Iskola
Lits Zoltánné Páneurópa Általános Iskola
Pintér Jánosné III.sz. Összevont Óvoda
Várnai Józsefné I.sz. Összevont Óvoda
Arany diplomára jogosultak
(50 éve szerzett diploma)
 
Gerőházi Józsefné Fekete István Általános Iskola
Korányi Lászlóné Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kristyánné Aknai Erzsébet Fekete István Általános Iskola
Schlotter Gyuláné Fekete István Általános Iskola
Világi Andrásné Török Flóis Általános Iskola
Vas diplomára jogosultak
(65 éve szerzett diploma)
 
Kováts Ágostonné Fekete István Általános Iskola
Mucsy Györgyné Páneurópa Általános Iskola
Visnyei Lászlóné I.sz. Összevont Óvoda
Rubin diplomára jogosultak
(70 éve szerzett diploma)
 
Szentei Ferencné Grassalkovich Antal Általános Iskola
Platina diplomára jogosultak
(75 éve szerzett diploma)
 
Szentesi Ferencné Grassalkovich Antal Általános Iskola
   
2022.
Pedagógus Szolgálati Emlékéremre jogosultak
 
Balassa László Miklósné III. sz. Összevont Óvoda
Engert Mária I. sz. Összevont Óvoda
Hatosné Pásztor Gabriella II. sz. Napsugár Óvoda és konyha
Kristóf Gabriella I. sz. Összevont Óvoda
Pásztor Judit Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Sarlós Csilla III. sz. Összevont Óvoda
Tircsiné Danics Erzsébet Fekete István Általános Iskola
Vargáné Gombai Nagy Zsuzsanna III. sz. Összevont Óvoda
Arany diplomára jogosultak
(50 éve szerzett diploma)
 
Szinesi Andrásné Grassalkovich Antal Általános Iskola
Vas diplomára jogosultak
(65 éve szerzett diploma)
 
Fáthné Szauer Margit Fekete István Általános Iskola
Pathó Andrásné Török Flóris Általános Iskola
Pongrácz Istvánné I. sz. Összevont Óvoda
   
2023.
Pedagógus Szolgálati Emlékéremre jogosultak
 
Adorjánné Mátyási Edit Grassalkovich Antal Általános Iskola
Dinnyés Tünde Katalin Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Elek Margó Török Flóris Általános Iskola
Ferenczné Barabás Diána Erika Török Flóris Általános Iskola
Geierhosz Lőrincné Török Flóris Általános Iskola
Horváth László Istvánné Fekete István Általános Iskola
Horváth Tar Éva Fekete István Általános Iskola
Ilyés Zoltánné I.sz. Összevont Óvoda
Kajtár Andrea Török Flóris Általános Iskola
Kelemenné Baráth Ildikó Fekete István Általános Iskola
Keszthelyi Zoltán Páneurópa Általános Iskola
Répássy Éva Erika Török Flóris Általános Iskola
Sallai Csilla Ágnes Török Flóris Általános Iskola
Sándor Józsefné I.sz. Összevont Óvoda
Tóth Tibor Páneurópa Általános Iskola
Ürmös Gabriella Fekete István Általános Iskola
Arany diplomára jogosultak
(50 éve szerzett diploma)
 
Hőssné Zaicz Judit III. sz. Összevont Óvoda
Gyémánt diplomára jogosultak
(60 éve szerzett diploma)
 
Katkics Ottóné Mikszáth Kálmán Általános Iskola