logo
2024. június 13., csütörtök |
Antal, Anett napja

Soroksár Kiváló Diák Sportolója

Név  
2019.    
Apáti Zalán Páneurópa Általános Iskola
Apró Balázs Grassalkovich Antal Általános Iskola
Árvay Balázs Török Flóris Általános Iskola
Árvay Zsófia Török Flóris Általános Iskola
Bai Richárd Török Flóris Általános Iskola
Bajkó Viktória Török Flóris Általános Iskola
Balogh Dávid Grassalkovich Antal Általános Iskola
Balogh Réka Panna Páneurópa Általános Iskola
Bán Gergő Grassalkovich Antal Általános Iskola
Bölönyi Lili Török Flóris Általános Iskola
Böröndy Lili Török Flóris Általános Iskola
Deme Luca Panna Török Flóris Általános Iskola
Domján Korina Török Flóris Általános Iskola
Domonkos Bence Török Flóris Általános Iskola
Erdélyi Róbert Bálint Grassalkovich Antal Általános Iskola
Fazekas Bence Török Flóris Általános Iskola
Felkai Bendegúz Fekete István Általános Iskola
Ferenczi Dóra Török Flóris Általános Iskola
Fodor Dávid Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Földvári Dávid Török Flóris Általános Iskola
Galba Milán Grassalkovich Antal Általános Iskola
Galgovits Réka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Gunda Benjámin Bendegúz Grassalkovich Antal Általános Iskola
Hadnagy Lilla Noémi Török Flóris Általános Iskola
Harasztovics Gergő Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Hegedűs Krisztián Török Flóris Általános Iskola
Herceg Márton Ábel Török Flóris Általános Iskola
Imrik Ádám Török Flóris Általános Iskola
Iváncsevits Viktória Grassalkovich Antal Általános Iskola
Janó Judit Török Flóris Általános Iskola
Káposztás Henrietta Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kapusi Máté Levente Török Flóris Általános Iskola
Kiss Wanda Török Flóris Általános Iskola
Kohári Ádám Grassalkovich Antal Általános Iskola
Köhler Tamara Grassalkovich Antal Általános Iskola
Lakó József Grassalkovich Antal Általános Iskola
Lezsák Dominik Páneurópa Általános Iskola
Lipót Petra Napsugár Fekete István Általános Iskola
Losó Bálint Bence Páneurópa Általános Iskola
Máté Márk Török Flóris Általános Iskola
Máté Roxána Gabriella Török Flóris Általános Iskola
Megyesi Réka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Mészáros Mátyás Grassalkovich Antal Általános Iskola
Mészáros Melinda Grassalkovich Antal Általános Iskola
Mezei Viktória Török Flóris Általános Iskola
Módli Marcell Török Flóris Általános Iskola
Molnár Botond Páneurópa Általános Iskola
Molnár Csongor Páneurópa Általános Iskola
Molnár Kolos Török Flóris Általános Iskola
Mutombo Olivér Mutschindo Török Flóris Általános Iskola
Nagy Benedek Török Flóris Általános Iskola
Nagy Georgina Grassalkovich Antal Általános Iskola
Németh Ilona Renáta Páneurópa Általános Iskola
Németh Roland Páneurópa Általános Iskola
Novotny Dóra Páneurópa Általános Iskola
Orosz Laura Lili Páneurópa Általános Iskola
Ott Lorina Lotti Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pap Zsombor Grassalkovich Antal Általános Iskola
Popovics Anikó Török Flóris Általános Iskola
Prikk Levente Grassalkovich Antal Általános Iskola
Reskó Petra Panka Török Flóris Általános Iskola
Sain Nina Grassalkovich Antal Általános Iskola
Sassin Immanuel Török Flóris Általános Iskola
Singer Kata Török Flóris Általános Iskola
Sólyom Zita Grassalkovich Antal Általános Iskola
Somfalvai Balázs Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Svélecz Dóra Anna Török Flóris Általános Iskola
Szabó Milán Zsolt Török Flóris Általános Iskola
Szekeres Ádám Grassalkovich Antal Általános Iskola
Szuchy Ádám Török Flóris Általános Iskola
Szűcs Anna Lili Grassalkovich Antal Általános Iskola
Szűcs Bettina Márta Török Flóris Általános Iskola
Szűcs Botond Török Flóris Általános Iskola
Szűcs Hunor Török Flóris Általános Iskola
Tamási Máté Gyula Páneurópa Általános Iskola
Traore Moussa-Diop Marcell Török Flóris Általános Iskola
Valendorfean Emma Grassalkovich Antal Általános Iskola
Varga Bálint Török Flóris Általános Iskola
Varga Brigitta Grassalkovich Antal Általános Iskola
Varga Renáta Grassalkovich Antal Általános Iskola
Varga Tamás Török Flóris Általános Iskola
Várhegyi Zsuzsa Grassalkovich Antal Általános Iskola
Vass Bence Török Flóris Általános Iskola
Végső Balázs Török Flóris Általános Iskola
Velőti Lilien Páneurópa Általános Iskola
Vígh János Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Vince Botond Páneurópa Általános Iskola
Vince Máté Páneurópa Általános Iskola
Virág Mátyás Török Flóris Általános Iskola
Zelei Péter Zalán Grassalkovich Antal Általános Iskola
   
2020.  
Albert Amira Török Flóris Általános Iskola
Apáti Zalán Páneurópa Általános Iskola
Árvay Balázs Török Flóris Általános Iskola
Árvay Zsófia Török Flóris Általános Iskola
Babinszky Csaba Török Flóris Általános Iskola
Bacsó Emma Páneurópa Általános Iskola
Bai Richárd Török Flóris Általános Iskola
Bán Gergő Grassalkovich Antal Általános Iskola
Bencze Olivér Török Flóris Általános Iskola
Bölönyi Lili Török Flóris Általános Iskola
Cocaj Era Török Flóris Általános Iskola
Csaba Marcell Török Flóris Általános Iskola
Csanádi Panna Léna Török Flóris Általános Iskola
Csornai Lara Török Flóris Általános Iskola
Daróczi Dávid Grassalkovich Antal Általános Iskola
Deme Luca Panna Török Fóris Általános Iskola
Domonkos Bence Török Flóris Általános Iskola
Donáth Jázmin Török Flóris Általános Iskola
Donáth Karolina Török Flóris Általános Iskola
Elekes Zsófi Páneurópa Általános Iskola
Felkai Bendegúz Attila Fekete István Általános Iskola
Ferenczi Dóra Török Flóris Általános Iskola
Földvári Dávid Török Flóris Általános Iskola
Gál Lívia Fekete István Általános Iskola
Gál Nándor Fekete István Általános Iskola
Galba Milán Grassalkovich Antal Általános Iskola
Galgovits Réka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Gubala Gergő Páneurópa Általános Iskola
Herceg Márton Ábel Török Flóris Általános Iskola
Jakab Mihály Páneurópa Általános Iskola
Janó Judit Török Flóris Általános Iskola
Kapusi Máté Török Flóris Általános Iskola
Kinka Petra Bernadett Fekete István Általános Iskola
Kiss Vanda Török Flóris Általános Iskola
Klajkó Dávid Páneurópa Általános Iskola
Kohári Ádám Grassalkovich Antal Általános Iskola
Köhler Tamara Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kup Barnabás Botond Grassalkovich Antal Általános Iskola
Ladár Levente Grassalkovich Antal Általános Iskola
Lakó József Grassalkovich Antal Általános Iskola
Lengyel Bendegúz Grassalkovich Antal Általános Iskola
Lengyel Lili Nelli Grassalkovich Antal Általános Iskola
Likó Géza Török Flóris Általános Iskola
Lippai-Szilágyi Panka Török Flóris Általános Iskola
Losó Bálint Páneurópa Általános Iskola
Máté Roxána Török Flóris Általános Iskola
Megyesi Réka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Mészáros Melinda Grassalkovich Antal Általános Iskola
Mezei Dominik Török Flóris Általános Iskola
Molnár Virág Grassalkovich Antal Általános Iskola
Nagy Benedek Török Flóris Általános Iskola
Nagy Tamás Grassalkovich Antal Általános Iskola
Németh Hanna Grassalkovich Antal Általános Iskola
Németh Roland Páneurópa Általános Iskola
Ott Lorina Lotti Grassalkovich Antal Általános Iskola
Papp Zsófia Török Flóris Általános Iskola
Prikk Levente Grassalkovich Antal Általános Iskola
Puskás Ádám Török Flóris Általános Iskola
Schirling Mihály Grassalkovich Antal Általános Iskola
Simonics Janka Mira Grassalkovich Antal Általános Iskola
Sólya Laura Páneurópa Általános Iskola
Somfalvi Balázs Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Szabó Benedek Páneurópa Általános Iskola
Szabó Milán Török Flóris Általános Iskola
Szamay Kornél Páneurópa Általános Iskola
Száray Zsombor Török Flóris Általános Iskola
Szuchy Ádám Török Flóris Általános Iskola
Szűcs Bettina Márta Török Flóris Általános Iskola
Szűcs Botond Török Flóris Általános Iskola
Szűcs Hunor Török Flóris Általános Iskola
Valendorfean Emma Grassalkovich Antal Általános Iskola
Váradi Bence József Grassalkovich Antal Általános Iskola
Varga Brigitta Grassalkovich Antal Általános Iskola
Varga Renáta Grassalkovich Antal Általános Iskola
Várhegyi Zsuzsa Grassalkovich Antal Általános Iskola
Velőti Lilien Páneurópa Általános Iskola
Versitz Léna Páneurópa Általános Iskola
Zelei Péter Zalán Grassalkovich Antal Általános Iskola
   
2022.  
Árvay Zsófia Török Flóris Általános Iskola
Csordás Ferenc János Páneurópa Általános Iskola
Eisrich Viktória Grassalkovich Antal Általános Iskola
Fürjes Szabolcs Török Flóris Általános Iskola
Halasy Dávid Grassalkovich Antal Általános Iskola
Jakab András Bálint Török Flóris Általános Iskola
Kapusi Máté Török Flóris Általános Iskola
Kemény Olivér Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kohl János Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kozma Kornél Török Flóris Általános Iskola
Losó Bálint Bence Páneurópa Általános Iskola
Molnár Botond Páneurópa Általános Iskola
Nagy Benedek Török Flóris Általános Iskola
Nemerkényi Mária Török Flóris Általános Iskola
Pozsonyi Maja Grassalkovich Antal Általános Iskola
Repka Anna Mária Páneurópa Általános Iskola
Seipert Zénó Grassalkovich Antal Általános Iskola
Sorger István Tibor Páneurópa Általános Iskola
Szalay Martin Páneurópa Általános Iskola
Torma Szabolcs Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Váradi Benedek János Grassalkovich Antal Általános Iskola
Zsoldos Abigél Gizella Páneurópa Általános Iskola
   
2023.  
Ádám Kitti Erika Grassalkovich Antal Általános Iskola
Árvay Zsófia Török Flóris Általános Iskola
Bacsó Emma Daniella Páneurópa Általános Iskola
Benke Alíz Páneurópa Általános Iskola
Bereznai Zalán Török Flóris Általános Iskola
Borka Réka Anna Grassalkovich Antal Általános Iskola
Bödő Julianna Csenge Török Flóris Általános Iskola
Cocaj Ledri Török Flóris Általános Iskola
Dóra Virág Sára Grassalkovich Antal Általános Iskola
Fehér Kitti Grassalkovich Antal Általános Iskola
Földvári Domonkos Török Flóris Általános Iskola
Fürjes Szabolcs Török Flóris Általános Iskola
Füstös Hanna Grassalkovich Antal Általános Iskola
Gondos Tamás Török Flóris Általános Iskola
Gorjanácz Márton Tibor Török Flóris Általános Iskola
Guzsváry Szira Hanna Grassalkovich Antal Általános Iskola
Halasy Dávid Grassalkovich Antal Általános Iskola
Hunyadi Jakab András Török Flóris Általános Iskola
Kánai Balázs Török Flóris Általános Iskola
Király Kisó Kíra Páneurópa Általános Iskola
Klettner Botond Török Flóris Általános Iskola
Kozma Kornél Török Flóris Általános Iskola
Ludman Luca Páneurópa Általános Iskola
Máté Zalán Török Flóris Általános Iskola
Nemerkényi Előd Török Flóris Általános Iskola
Oszlányi Alexandra Luca Fekete István Általános Iskola
Remenár Bence Török Flóris Általános Iskola
Repka Anna Mária Páneurópa Általános Iskola
Sándor Gergely Török Flóris Általános Iskola
Seipert Zénó Grassalkovich Antal Általános Iskola
Sorger István Tibor Páneurópa Általános Iskola
Stekovics Annabell Fekete István Általános Iskola
Szabó Petra Török Flóris Általános Iskola
Torma Szabolcs Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Varga Tamás Károly Török Flóris Általános Iskola
Virág Lizavéta Török Flóris Általános Iskola
Zuigéber Kitti Török Flóris Általános Iskola
Zsoldos Abigél Gizella Páneurópa Általános Iskola