logo
2024. április 22., hétfő |
Csilla, Noémi napja

Soroksár sport reménysége

Név  
2019.    
Babai Anett Török Flóris Általános Iskola
Bacsó Emma Daniella Páneurópa Általános Iskola
Balázs-Magyar Nimród Grassalkovich Antal Általános Iskola
Balázs-Magyar Vencel Grassalkovich Antal Általános Iskola
Baranyi Szonja Páneurópa Általános Iskola
Bednárszky Szonja Török Flóris Általános Iskola
Bodnár Zita Török Flóris Általános Iskola
Borsos Henrietta Török Flóris Általános Iskola
Bödő Julianna Csenge Török Flóris Általános Iskola
Cocaj Era Török Flóris Általános Iskola
Czinege Keán Dániel Grassalkovich Antal Általános Iskola
Csornai Lara Török Flóris Általános Iskola
Darabos Bettina Noémi Török Flóris Általános Iskola
Daróczi Szabolcs Grassalkovich Antal Általános Iskola
Dunai Mózes Török Flóris Általános Iskola
Fáró Lara Török Flóris Általános Iskola
Fekete Emese Grassalkovich Antal Általános Iskola
Forgács Lili Török Flóris Általános Iskola
Földvári Domonkos Török Flóris Általános Iskola
Gál Nikolett Páneurópa Általános Iskola
Gömöri Szofi Török Flóris Általános Iskola
Jakab Mihály Páneurópa Általános Iskola
Juhász Máté Török Flóris Általános Iskola
Káposztás László Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kedzierszki Petra Török Flóris Általános Iskola
Király Kisó Kíra Páneurópa Általános Iskola
Kiss Rebeka Csenge Török Flóris Általános Iskola
Klettner Botond Török Flóris Általános Iskola
Kohl János Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kozák Amira Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kozma Kornél Török Flóris Általános Iskola
Kőhalmi Vivien Török Flóris Általános Iskola
Kőnig Máté Grassalkovich Antal Általános Iskola
Lics Flóra Grassalkovich Antal Általános Iskola
Losó Vince Török Flóris Általános Iskola
Lőrincz Olivér Grassalkovich Antal Általános Iskola
Lucz Kende Török Flóris Általános Iskola
Marton Benjamin Török Flóris Általános Iskola
Miski Dorottya Török Flóris Általános Iskola
Molnár Dániel Török Flóris Általános Iskola
Nagy-Polgár Kamilla Páneurópa Általános Iskola
Orosz Tamara Tiara Páneurópa Általános Iskola
Osztolykán Simon Noel Grassalkovich Antal Általános Iskola
Otti Márton Grassalkovich Antal Általános Iskola
Palenik Kristóf Török Flóris Általános Iskola
Páli Eszter Vanda Török Flóris Általános Iskola
Pap Máté Vince Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pethő Zsanett Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pletenyik Dániel Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pocsalyi Panna Kerka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Polenyik Dóra Török Flóris Általános Iskola
Remenár Bence Török Flóris Általános Iskola
Ruthner Johanna Török Flóris Általános Iskola
Sain Patrik Grassalkovich Antal Általános Iskola
Schirling Sebő Grassalkovich Antal Általános Iskola
Seipert Zénó Grassalkovich Antal Általános Iskola
Stekovics Annabell Török Flóris Általános Iskola
Südi Eszter Török Flóris Általános Iskola
Szabó Hanna Lili Török Flóris Általános Iskola
Szabó Petra Török Flóris Általános Iskola
Szalai Krisztina Török Flóris Általános Iskola
Szalay Szonja Páneurópa Általános Iskola
Száray Noémi Török Flóris Általános Iskola
Szendrei Dzsesszika Páneurópa Általános Iskola
Szigeti Nóra Török Flóris Általános Iskola
Szigeti Roland Grassalkovich Antal Általános Iskola
Szlávik Lili Török Flóris Általános Iskola
Tábor Kornél Török Flóris Általános Iskola
Takács Emili Török Flóris Általános Iskola
Tóth Ida Grassalkovich Antal Általános Iskola
Váradi Benedek János Grassalkovich Antal Általános Iskola
Versitz Léna Laura Páneurópa Általános Iskola
Vörös-Barka Alíz Grassalkovich Antal Általános Iskola
Weimper Emília Török Flóris Általános Iskola
   
2020.  
Antal Jozefin Fekete István Általános Iskola
Antal Salomé Fekete István Általános Iskola
Babai Anett Török Flóris Általános Iskola
Balaton Rebeka Lara Grassalkovich Antal Általános Iskola
Balázs-Magyar Nimród Grassalkovich Antal Általános Iskola
Balázs-Magyar Vencel Grassalkovich Antal Általános Iskola
Baranyi Szonja Páneurópa Általános Iskola
Bérces Noel Török Flóris Általános Iskola
Farkas Róbert Grassalkovich Antal Általános Iskola
Forgács Lili Török Flóris Általános Iskola
Gál Nikolett Páneurópa Általános Iskola
Gémesi Dorián Török Flóris Általános Iskola
Gömöri Szofi Török Flóris Általános Iskola
Halász Villő Katalin Grassalkovich Antal Általános Iskola
Horváth Mátyás Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Káposztás László Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kedzierszki Petra Török Flóris Általános Iskola
Kis Rebeka Csenge Török Flóris Általános Iskola
Kiss-Herling Roland Török Flóris Általános Iskola
Kovács Ervin Török Flóris Általános Iskola
Kozák Lorina Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kozma Kornél Török Flóris Általános Iskola
Kőhalmi Vivien Török Flóris Általános Iskola
Kőnig Máté Grassalkovich Antal Általános Iskola
Lakatos Kevin Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Liva Liliána Kincső Fekete István Általános Iskola
Lőrincz Olivér Grassalkovich Antal Általános Iskola
Merkler Panna Nikol Török Flóris Általános Iskola
Molnár Zita Török Flóris Általános Iskola
Nemerkényi Előd Török Flóris Általános Iskola
Nemerkényi Mária Török Flóris Általános Iskola
Otti Márton Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pertich Nadine Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pethő Zsanett Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pocsalyi Panna Kerka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Polenyik Dóra Török Flóris Általános Iskola
Pozsonyi Maja Grassalkovich Antal Általános Iskola
Schirling Sebő Grassalkovich Antal Általános Iskola
Sinkó Helka Virág Török Flóris Általános Iskola
Sorger István Páneurópa Általános Iskola
Stekovics Annabell Török Flóris Általános Iskola
Szabó Hanna Török Flóris Általános Iskola
Szabó Petra Török Flóris Általános Iskola
Szalai Krisztina Török Flóris Általános Iskola
Szalay Krisztina Török Flóris Általános Iskola
Száray Noémi Anna Török Flóris Általános Iskola
Szendrei Dzsesszika Páneurópa Általános Iskola
Szigeti Nóra Török Flóris Általános Iskola
Szigeti Roland Grassalkovich Antal Általános Iskola
Torma Szilárd Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Tóth Ida Grassalkovich Antal Általános Iskola
Váradi Benedek János Grassalkovich Antal Általános Iskola
Velki Sára Zselyke Fekete István Általános Iskola
Vörös-Barka Alíz Grassalkovich Antal Általános Iskola
Zámbó Noel Szebasztián Fekete István Általános Iskola
   
2022.  
Bakó Blanka Grassalkovich Antal Általános Iskola
Balaton Rebeka Lara Grassalkovich Antal Általános Iskola
Balla Petra Grassalkovich Antal Általános Iskola
Bató Benedek Norbert Grassalkovich Antal Általános Iskola
Bató Vendel Norvard Grassalkovich Antal Általános Iskola
Bordás Zalán Grassalkovich Antal Általános Iskola
Borka Réka Anna Grassalkovich Antal Általános Iskola
Brilla Noella Emma Török Flóris Általános Iskola
Daróczi Alexandra Zoé Grassalkovich Antal Általános Iskola
Erdei Benedek Török Flóris Általános Iskola
Farkas Viktória Szonja Grassalkovich Antal Általános Iskola
Gaál Szonja Török Flóris Általános Iskola
Geiger Zalán Páneurópa Általános Iskola
Hollósy Nimród Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kiss Amira Hanna Török Flóris Általános Iskola
Koszorus Kende Péter Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kozák Lorina Grassalkovich Antal Általános Iskola
Petrich Nadine Grassalkovich Antal Általános Iskola
Pokrivtsák Amina Lilla Páneurópa Általános Iskola
Prikrill Domonkos Róbert Páneurópa Általános Iskola
Schwáb Noémi Török Flóris Általános Iskola
Sinkó Helka Virág Török Flóris Általános Iskola
Takács Lilián Vivien Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tóth Tamás Balázs Török Flóris Általános Iskola
Töreki Lana Flóra Grassalkovich Antal Általános Iskola
Valendorfean Laura Grassalkovich Antal Általános Iskola
Vince Noémi Grassalkovich Antal Általános Iskola
   
2023.  
Antal Szofia Fekete István Általános Iskola
Balogh Toma Ferenc Fekete István Általános Iskola
Bató Vendel Grassalkovich Antal Általános Iskola
Béres Róbert Noel Török Flóris Általános Iskola
Bordás Zalán Grassalkovich Antal Általános Iskola
Czene Dóra Török Flóris Általános Iskola
Csepregi András Grassalkovich Antal Általános Iskola
Elek Máté Török Flóris Általános Iskola
Erdei Helga Török Flóris Általános Iskola
Fábri Lili Török Flóris Általános Iskola
Farkas Eszter Török Flóris Általános Iskola
Farkas Viktória Szonja Grassalkovich Antal Általános Iskola
Fenyvesi Fruzsina Török Flóris Általános Iskola
Fiser Ádám Fekete István Általános Iskola
Földvári Dániel Török Flóris Általános Iskola
Geiger Zalán Páneurópa Általános Iskola
Gémesi Jana Norina Török Flóris Általános Iskola
Gerendai Márton Grassalkovich Antal Általános Iskola
Geszti Anna Páneurópa Általános Iskola
Gondos Viktória Török Flóris Általános Iskola
Guzsváry Nimród Grassalkovich Antal Általános Iskola
Halász Zoé Nadin Fekete István Általános Iskola
Hollósy Nimród Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kalecz Borbála Grassalkovich Antal Általános Iskola
Karácsony Máté Mikszáth Kálmán Általános Iskola
Kereszturi Kristóf Antal Grassalkovich Antal Általános Iskola
Király Flóra Grassalkovich Antal Általános Iskola
Király Kornél János Páneurópa Általános Iskola
Kis Alexa Fekete István Általános Iskola
Kiss Amira Hanna Török Flóris Általános Iskola
Kiss Bercel László Török Flóris Általános Iskola
Kóti Keve Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kóti Zille Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kovács-Máté Dominik Grassalkovich Antal Általános Iskola
Kováts Anna Török Flóris Általános Iskola
Kováts Boglárka Török Flóris Általános Iskola
Ladányi Boglárka Páneurópa Általános Iskola
Lipót Dávid Fekete István Általános Iskola
Magyar Izabella Török Flóris Általános Iskola
Mészáros Bende Fekete István Általános Iskola
Nagy-Brieger Csaba Páneurópa Általános Iskola
Pesztránszki Dézi Elina Fekete István Általános Iskola
Pocsalyi Petra Luca Grassalkovich Antal Általános Iskola
Prikrill Domonkos Róbert Páneurópa Általános Iskola
Répási Csenge Rita Török Flóris Általános Iskola
Sándor Zsanett Dorina Török Flóris Általános Iskola
Schweibert Patrik Török Flóris Általános Iskola
Scridon Amira Enet Páneurópa Általános Iskola
Sólyom-Fekete Botond Páneurópa Általános Iskola
Sólyom-Fekete Zétény Páneurópa Általános Iskola
Som Simon Dávid Grassalkovich Antal Általános Iskola
Sulyok Kitti Lara Török Flóris Általános Iskola
Szabó Zénó Páneurópa Általános Iskola
Szeles Adorján Bendegúz Grassalkovich Antal Általános Iskola
Szepesvári Sára Grassalkovich Antal Általános Iskola
Szőnyeghy Gergely Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tallmayer Amira Török Flóris Általános Iskola
Tamás Nikolett Grassalkovich Antal Általános Iskola
Tóth Tamás Balázs Török Flóris Általános Iskola
Tóth Zsófia Katalin Török Flóris Általános Iskola
Werner Helga Grassalkovich Antal Általános Iskola